Web Tasarım

Bilişim çağının getirdikleriyle günümüzde işletmelerin müşterileri ile öncelikle iletişim kurduğu platform World Wide Web platformu yani kabaca web ya da internettir. Firmanızın yüzü olan kurumsal duruşunuza uygun şekilde hazırlanan web sitesi tasarımı işletmenizin sektördeki duruşunu ve müşterilerinizin karar verme süreçlerini büyük oranda etkilemektedir. Web çağında artık kullanıcılar bir firma ile ilgili bilgi sahibi olmak istediklerinde web’te arama yapar ve firmanız hakkında ilk değerlendireceği yer web siteniz olur. Doğru tasarlanmış, kolay kullanılabilir, mesajınızı net olarak veren firmanızın kurumsal karakterini son teknoloji ile tasarlanarak yansıtan bir web sitesi önemlidir.

Günümüz web dünyasının vazgeçilmezlerinden biri de yapmış olduğumuz web sitesi tasarımınızın Google dostu ve kullanıcı dostu olmasıdır. Google’ın özellikle değerlendirdiği bir çok kriter bulunmaktadır.  Resimlerinizin optimize edilmiş şekilde olması, web sitesi açılış sürenizin kısa yani hızlı olması, SSL sertifikası bunların başında gelmektedir. Google optimizasyonunda ayrıca her sayfa ve ürün için ayrı ayrı kurgulanmış title, description ve keywordlerinizin olması da önem taşımaktadır. Maça Bilişim olarak web site tasarımınızın verimli bir getirisi olmasını hedefliyoruz. Bu çerçevede bazı ana SEO optimizasyonlarınızı yaparak web sitenizi size takdim ediyoruz.

Kurumsal Web Siteleri

Kurumsal web sitesi firmaların müşterilerine ilk intibada bulundukları yerdir. Firmanızın kurumsal duruşuna uyan şekilde hazırladığımız web siteniz firmanızın sektörünüzdeki duruş ve çehresini rahatlıkla göstermektedir. Müşterilerinizin karar verme süreçlerinde büyük etkisi olur.