E-Ticaret

E-Ticaret Web Site Danışmanlığı

Günümüzün vazgeçilmez bir parçası olan e-ticaret artık yaşantımızın tam merkezinde yer alıyor. İnternetin erken zamanlarında web’e ek sektör gibi davranan firmalardan, gerçek mağazalarını kapatıp tamamen sanal mağazalara yönelen nice firmalar oldu. Eldeki süreçte birçok başarılı e-ticaret sitesi başarı gösterirken birçoğu da başarısızlığa mahkûm oldu. Doğru danışmanlık ile ve doğru politikalarla sizinde e-ticaret siteniz başarılı olabilir. Başarısız olanların sorunlarını çözmek, daha fazla düzenli müşteri ve kazanç sağlamanız amacıyla faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret Danışmanlığı Nedir ?

E-ticaret siteleri için onlarca hizmetin doğru yaklaşımla araştırılmasını ve faaliyete geçmesini sağlayan çalışmalarımızın tamamına e-ticaret danışmanlığı denmektedir.

Yeni kurulacak bir e-ticaret sitesi için sektörünüze uygun altyapının seçilmesi, ödeme, hizmet ve denetleme sistemlerinin kurulması işlemlerini de üstleniyoruz. Böylelikle size verimli işleyen bir e-ticaret sitesi teslim ediyoruz.

Hâlihazırda bir e-ticaret sitesi sahibiyseniz de sitenizin daha verimli ve karlı olması, daha fazla ziyaretçi alması için kritik çalışmaları yapmaktayız.

E- Ticaret Danışmanlığı Hangi Hizmetleri Kapsar ?

E-ticaret altyapı seçimi ve planlama:

Sektörünüze uygun verimli altyapının belirlenmesi ve tekliflerin hazırlanması işlemleridir.

Ödeme altyapısı tercihi ve kurulumu:

Sektörünüzde en yüksek verimin alındığı size uygun çalışan ödeme altyapılarının analiz edilmesi ve tekliflerin hazırlanması işlemidir.

Kargo anlaşmaları:

Hizmet vermekte veyahut vereceğiniz bölgelerde sektörünüze uygun kargo firmalarının analizi ve tekliflerin hazırlanması işlemleridir.

E-ticaret sitesi kurulumu:

Sektörünüze ve firmanıza uygun altyapıyla kargo ve ödeme sistemlerinin altyapıları da dahil olarak e-ticaret sitenizin yaratılması işlemleridir.

E-ticaret SEO çalışmaları planlaması:

E-ticaret sitenizin arama motorlarında ve anahtar kelimeleriniz ile yapılan tüm sorgularda üst sıralarda görüntülenmesi için yapılan analiz ve işlemlerdir.

Kategori Bazlı Seo Danışmanlığı:

Araştırmalar sonucu belirlenen ve birlikte karar verdiğimiz algoritmalarla, kategorilere yapılan danışmanlık hizmeti firmanızın sitesi için stratejik bir öneme sahiptir. Yine E-ticaret Seo Danışmanlığı da kendi içerisinde çeşitlenmekte ve fazlalaşmaktadır.

Google Adwords reklamları kurulumu ve plan yönetimi:

Google Adwords reklam biçimlerinden size uygun olanlarının kurulumu. Google Adwords’ün tam fonksiyonlu olarak sizin için çalışması adına yapılan işlemler bütünüdür.

Sosyal medya hesapları yönetimi:

Sektörünüze uygun tüm sosyal ağlarda marka itibarınızı koruma geliştirme, paylaşım yapma ve müşterilerinizle iletişimde kalmak adına yapılan çalışmalar.

Sosyal medya reklam kurulumları ve yönetimi:
Sosyal ağlardaki reklamlarınızın optimizasyonu, yönetimi ve organize edilmesi işlemleri.

Kategori ağaçları kurulumu:

Sektörünüze uygun olarak ürünlerinizin kategori, opsiyon ve tip yapılarının girilmesi. Sektörünüze uygun ilişki ağı kurulması işlemleridir.

Ürün ve veri girişleri:

Sitenizde yer vereceğiniz ürünler bunların kısa açıklamaları ve yol gösterici yorum gibi verilerin girilmesi işlemleridir.